Strona główna

"Szachowe wakacje" - turniej nr 1

Rodzinny Park Rozrywki "DUDEK" w Burzynie 2021-06-27/2021-06-27
Organiz.: Janusz Poręba


Tabela turniejowa


NrTyt.Nazwisko ImięEloRank.R1R2R3R4R5M-ce
1Kruczek, Radosław09981.02.03.04.05.01
2Mikos, Maksymilian08311.02.03.03.04.03
3Sowiżdżał, Oliwia08281.02.02.03.04.02
4Smosna, Gabriela07571.01.02.03.03.07
5Kolbusz, Filip06511.02.02.02.03.06
6Sowiżdżał, Marcin06401.01.02.03.03.05
7Tyrka, Zuzanna06381.01.02.03.03.08
8Łątka, Dawid05831.01.02.03.04.04
9Leszkiewicz, Krystian05631.02.02.02.02.011
10Wiśniowski, Kacper05370.01.01.01.01.019
11Stachura, Jakub05360.00.01.01.02.014
12Szatko, Filip05110.01.01.02.03.09
13Słowik, Bartosz04900.01.01.02.02.013
14Sowiżdżał, Nikodem04360.01.02.02.02.012
15Kapusta, Anna03690.00.00.01.02.016
16Łątka, Aleksandra03050.00.00.01.02.015
17Szatko, Julia02960.00.01.01.01.017
18Szatko, Tomasz01150.01.02.02.03.010
19Tyrka, Alicja0981.01.01.01.01.018

ChessArbiter Pro (v.2.99) (C) A.Curyło

http://www.chessarbiter.com/

Lic:0209 Właściciel: Janusz Poręba